קייטרינג חלבי בדרום | קייטרינג חלבי בנתיבות

טעים
בשנים האחרונות חברות הקייטרינג רושמות הצלחה בעקבות הביקוש הגדול לשירות שהן מציעות,

בעיקר בענף האירועים והתיירות

 

קייטרינג הוא סוג מיוחד של אספקת מזון שהוכן מבעוד מועד. כיום פועלות בתחום חברות שמציעות שירותי קייטרינג לאירועים, שירותי קייטרינג נייד, שירותי קייטרינג חלבי או בשרי, שירותי קייטרינג לבתי מלון או למסעדות, שירותי קייטרינג לגורמים פרטיים או לתאגידים וכולי. את שירותי הקייטרינג הנפוצים ביותר אפשר למצוא בתחום האירועים, עם קייטרינג לחתונה.

 

במסגרת השירות חברת הקייטרינג היא זו המארגנת את ההגשה, ההכנה וההצגה של אוכל עבור לקוחות. קייטרינג חלבי או בשרי לאירועים מאפשר לבעלי האירועים להתמקד בממדים אחרים של ארגון האירוע. 

 

ברוב אירועי חתונה, בר או בת מצווה, גיוס כספים, ארוחות ערב חגיגיות או כנסים משלבים שירותי קייטרינג מקצועיים על מנת ליהנות מאוכל איכותי שמוגש למשתתפים תוך הקפדה על רמת גימור גבוהה. 

 

ישנן לא מעט חברות הקייטרינג שמציעות לבעלי האירועים חבילות הכוללות גם את עיצוב השולחן, את השולחנות והכיסאות, את המוסיקה והתאורה. 

 

בשנים האחרונות חברות הקייטרינג רושמות הצלחה בעקבות הביקוש הגדול לשירות שהן מציעות, בעיקר בענף האירועים והתיירות. עם זאת, ניתן להתייחס לקייטרינג גם כאל מקום בו מוצע אוכל שהוכן מראש ומוצג לרכישה. כך ניתן למצוא אוכל של חברות קייטרינג גם בירידי אוכל בדוכני מזון, במשאיות אוכל, בקיוסק בקניון או באזורי הסעדה. פעילות כזו תציע בדרך כלל אוכל מוכן וארוז, כגון סנדוויצ'ים, סלטים ואפילו ארוחות מלאות, עבור לקוחות עסקיים, שלא יכולים להרשות לעצמם לעזוב את המשרד על מנת לאכול ארוחת צהריים. 

 

053-942-5594

מיטל מתוקים מפנקים​