קסם הפרי

הביקוש לקיאק פירות כחלק מהכיבוד בחגיגות אירועים שונים הולך וגובר. מדובר באחת התוספות הבריאות ביותר שאפשר לשלב בין דוכני המזון בכל אירוע

 

רבים אוהבים לאכול ממתקים ופרלינים משובחים. אך בשנים האחרונות עולה מספרם של האנשים שמתמכרים לקסם הפרי ומהאפשרות הבריאה יותר. בהמשך לכך הביקוש לקיאק פירות כחלק מהכיבוד בחגיגות אירועים שונים הולך וגובר.

מדובר באחת התוספות הבריאות ביותר שאפשר לשלב בין דוכני המזון בכל אירוע. גם לצד הקינוחים הכי מושחתים, אין בעיה להניח בצלחת גם פירות טריים שנבחרו מעל קיאק שעוצב למשעי. 

 

ממחקרים עולה, כי הפירות מסייעים בשמירה על הבריאות, כשהם מספקים את מידת התצרוכת היומית של מגוון סוגי וויטמין בי, וויטמינים איי, סי ו-אי, כמו גם נוגדי חמצון רבים. בנוסף לכך אכילת פירות מדי יום מצמצמת את הסיכון למחלות שונות בהן, מחלות לב, מחלות כלי דם, שבץ, סרטן, בעיות שמיעה בגיל מבוגר אצל נשים, סיכון לאלצהיימר ומסייעים בשיפור הפוריות בקרב נשים המעוניינות להרות.

 

קיאק הפירות נחשב לאטרקציה מרשימה ומרהיבה לכל אירוע, הקיאק מגיע בגדלים שונים וכולל היצע משובח, צבעוני ואטרקטיבי של טעמים. אם בוחרים לשלב קיאק פירות באירוע אפשר להתאים את סוגי הפירות לקהל האורחים שמוזמן לאירוע.בין אם מעוניינים בקיאק פירות בדרום, במרכז, בצפון ובירושלים, החברות המציעות את השירות יכולות לספק את הקיאק עם פירות טריים שנחתכים בסמוך לאירוע.

 

קיאק פירות בדרום 

למאמר בנושא מגש פירות בנתיבות | מגשי פירות בנתיבות לחצו כאן >>>

 

053-942-5594

מיטל מתוקים מפנקים​